У Львові відбудеться українська частина світового конкурсу "Формула 1"


ʺШкола Дружня до Дитиниʺ анонсувала підготовку до всеукраїнського етапу британського конкурсу ʺФормула 1ʺ — ʺФормула 1. Українаʺ.

Це перегони машинок, які діти мають виготовити з підручних матеріалів. Об этом сообщает muskatmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.

Дитина має розробити модель машинки, яка може подолати визначену відстань за якомога менший час. Це вимагає добрих знань з фізики, комунікативних навичок, вміння працювати в команді і презентувати власну роботу.

ʺУ нашій школі ми вже створили гурток, де діти почали підготовку до конкурсу. Наступного року плануємо брати участь у світовому конкурсі у В`єтнамі. Хочемо, аби на нього поїхали найдостойніші, тому й влаштовуємо у Львові Всеукраїнський конкурс, до участі в якому запросимо учнів загальноосвітніх шкіл віком від 8 до 13 років. Про офіційний старт оголосимо вже за тижденьʺ, — розповіла директорка Школи 3Д Маргарита Калюжна.

Презентація конкурсу та показові змагання відбулися під час відкриття у Львові Освітнього 3D хабу. Він створений на базі ʺШкола Дружня до Дитиниʺ і має на меті перетворити Львів на світову освітню столицю. Освітній хаб працюватиме для вчителів, учнів та батьків.

Вчителів знайомитимуть з найновішими освітніми розробками. Для батьків — консультації, як допомогти дитині навчатися із задоволенням і досягати високих результатів. Для учнів — можливості долучитися до світових конкурсів, зокрема з робототехніки.

Довідка

ʺШкола Дружня до Дитиниʺ (Школа 3Д) працює з 2018 року. Тут навчається 104 дитина (з 0 до 6 класу). Навчання відбувається за програмою, яка повністю покриває навчальні плани Нової Української Школи, доповнена підходами STEAM та розвива soft skills; логіко-математичну організацію мислення, креативність, відкритість до інновацій, підприємливість. Учні отримують комплексні знання про природу та довкілля, розуміння процесів у суспільстві, основи фінансової грамотності. Також при школі діють гуртки з робототехніки, кристали, айкідо, танці, балет, мистецтво, з гри на барабанах, а також мовні клуби із носіями мови.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/u_lvovi_vidbudetsya_ukrainska_chastyna_svitovogo_konkursu_formula_1_327606.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя